ДВАМА ШЕФОВЕ поемат „Да, България“… виж какво се случва след Христо Иванов!

Божидар Божанов
Божидар Божанов

Политическа интрига разтърси „Да, България“! След оттеглянето на Христо Иванов партията вече има не един, а двама лидери – Божидар Божанов и Ивайло Мирчев поемат управлението с обещание за „нова енергия“ и ударна обиколка из страната.

Решението за двойно председателство било взето, за да се избегнат кризи и слухове за предателства, каквито българската политика помни добре. „Това, което стана в ДПС, няма да стане при нас!“, отсече Божанов пред БНТ.

Новите шефове вече чертаят план-график за срещи с местните организации, за да покажат, че партията е жива и влиза в нов етап след ерата на Христо Иванов.

Приоритетите остават – правосъдие, борба с корупцията, сигурност, но Божанов хвърли и модерна карта: ще се залага на технологии и изкуствен интелект, за да не изостане България.

В свят, който „се разпада пред очите ни“, както сам призна Божанов, „Да, България“ се готви да стегне редиците с… двама генерали.

Въпросът остава: ще донесе ли този ход силен тандем или двойно повече политически драми?

ОЩЕ СУПЕР БОМБИ: