Осем млади спортисти заминаха на Коледен турнир по тоекуон-до, върнаха се с осем медала

Успех за пернишкия клуб по таекуон-до „Леон“ Осем млади спортисти заминаха на Коледен турнир по тоекуон-до, върнаха се с осем медала.

След смела битка сребърен медал спечели Калоян Иванов при децата в категория до 25кг. Христо Мерджанов в категория 29 кг се представи блестящо след 4 спечелени битки загуби по точки оспорвана  финална среща и завоюва сребро.

При юношите в тежка категория със сребро се окичи и Стефан Христов. Традиционно Кристияна Асенова отново се пребори с конкуренцията за медал – този път Бронзов.

Бронзови медали още спечелиха Божидар Йорданов при по -малките, Кристиян Емилов в категория 44кг, Симеон Иванов и Малек Шахин  който се състезаваха при децата в една категория +40кг.