Лудогорецът от Перник Владо Стоянов за мача с Париж Сен Жермен: Яд ме е, че изпуснахме шанса за победа, но се радваме на престижната точка

Снимка: Гонг

Вратарят на Лудогорец, перничанинът Владо Стоянов призна, че всички в отбора са разочаровани от допуснатия в последните минути гол, който лиши тима му от престижна победа над ПСЖ в Париж, пише Гонг.бг.

Двубоят на „Парк де Пренс“ приключи при резултат 2:2, а българският шампион на два пъти повежда в резултата.

В края бях ядосан, но е нормално след изпуснатия шанс за победа. Не очаквахме нещо по-различно от ПСЖ що се отнася до положенията пред нашата врата. Искам да поздравя всички мои колеги, които се раздадоха и дадоха всичко от себе си днес на терена“, сподели Стоянов.

„Трябва да съжаляваме, че две минути ни лишиха от победата, разбира се, трябва и да се радваме на тази престижна точка, но има горчив вскус. Показахме, че има израстване в тима. Вече знаем как да играем с такива отбори. Видяхте, че в София малко не ни достигна, с Арсенал също. Дано направим нещо в лига Европа“, каза още той.