7 МЕДАЛА за СК Боец Перник и един ЗАГУБЕН БАС на треньора Венелин Анков

Завърши държавния шампионат по кикбокс в стил лоу-кик в гр. Шумен. Спортен клуб Боец-Перник се класира на 6-то място от 48 спортни клуба комплексно по медали с 4 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медал от 10 състезатели, съобщиха от клуба.

„Това е едно, изключително представяне и наистина съм горд със постигнатото. Благодаря на всички родители, състезатели и на фирма ТК-Строй за предоставеното оборудване. Беше истинско удоволствие и чест за мен, че всички вие сте част от това. Благодаря Ви!“, каза треньорът на клуба Венелин Анков.

Единственият „губещ“ от цялото представяне на перничани е самият Анков – той загуби бас с едно от своите момичета и трябваше да й купи два школада и бутилка кола.

На своя профил във Фейсбук Анков публикува един сладък бас с една от медалистките си преди турнира: