Азис каза това, което другите не посмяха

Фолк идолът Азис, който в момента се подвизава като жури в 14-тото издние на „Като две капки вода“ каза в ефир това, което неговите колеги от години търпят. Това той направи пред Лора Крумова по Нова тв. 

Става въпрос за издевателствата и гаврите върху журито на водещште Димитър Рачков и Геро.

Както zaPernik.com вече писа, още със старта на шоуто Азис – в ролята на Кралицата – бе брутално осмян от Димитър Рачков пред собствения му съпруг, който бе в публиката и гледаше шоуто.

За това можете да прочетете ТУК 

Кралят на попфолка обаче е категоричен, че колкото и да е широко скроен, няма да мълчи и да позволява подобно отношение от водещите – не толкова че се връзва на дебелашките им шеги, а защото превръщат шоуто в хаос и говорилня, в която журито не може да си чуе мислите, камо ли да ги подреди и да има шанс да ги каже.

На впрос на водещата : Дразни ли те Рачков? , Азис бе категоричен : „Много“!

„Истината е, че Рачков и Геро толкова много си позволяват и са си въобразили, че всъщност те са самото шоу и че целия свят се върти около тях….аз съм човекът, който трябва да ги постави на мястото им. Защото ние (журито) не можем да си чуем мислите от тях. Такова словоизлияние! Такава жажда за приказки….истината е, че на нас, журито спря да ни пука. Аз ги виждам и колко са изнервени и колегите. Тази логорея безкрайна, идваща от един не особено висок човек, другият пък висок и се прави на умен и припява.“, коментира Азис.

Преди Азис, целеят майтап го отнасяше Веселин Маринов, на който му бе изключително трудно да преглътне неуважението на водещите спрямо себе си,  дори и се изпокара с Рачков в предишни предавания, та се наложи продуцентът Маги Халваджиян да ги сдобрява пред цяла България и да обръща скандала на уж инсцениран. Езикът на тялото и очите обаче никога не лъжат и определено на моменти си личи досадата по лицата на журито, дори и на миловидната и позитивна Хилда Казасян.

Междувременно в светските среди се коментира, че Азис е  взел тлъст хонорар, за да участва като жури в предаването, което пък е изяло увеличението на заплатата на доскорошния вокален педагог Етиен Леви, та той е напуснал, като на негово място сега съветва певците младата певица Михаела Маринова.

ОЩЕ СУПЕР БОМБИ: