„Всички са мъртви и ще бъде още по-лошо“: Думите на Тръмп шокираха света

Президентът на САЩ Доналд Тръмп обяви в социалната си мрежа Truth Social израелската атака срещу Иран тази вечер . В съобщението си той изрази остри възгледи към иранския режим и заяви, че е време да се постигне споразумение, „преди да не остане нищо“.

Дадох на Иран шанс след шанс да постигне споразумение. Казах им с най-решителни думи „просто го направете“, но колкото и да се опитваха и колко близо бяха, те просто се провалиха“, каза Тръмп .

Той посочи, че е предупредил Техеран, че последствията ще бъдат по-лоши, отколкото могат да си представят.

Казах им, че ще бъде далеч по-лошо от всичко, което знаеха, очакваха или им беше казано, че Съединените щати изграждат най-добрата и най-смъртоносна военна техника в света – УБЕДИТЕЛНО – и че Израел разполага с много от нея, като още е на път. И че знаят как да я използват“, пише той.

В изявлението си Тръмп твърди, че „някои ирански хардлайнери са говорили смело, но не са знаели какво ги очаква“ . „Всички са МЪРТВИ сега и ще става по-лошо!“, каза Тръмп.

Той добави, че вече са се случили „големи смъртни случаи и разрушения“ , но че все още има време да се спре „това клане“ , преди да дойдат следващите, още по-брутални атаки.

Иран трябва да постигне сделка, преди да остане нищо, и да спаси това, което някога беше известно като Иранската империя“, написа Тръмп.

Той завърши посланието си с думите: „Край на смъртта, край на разрушенията – ПРОСТО ГО НАПРАВЕТЕ, ПРЕДИ ДА Е КЪСНО. Нека Бог ви благослови всички!“.

ОЩЕ СУПЕР БОМБИ: