Браво! Момичетата на Милка Михайлова надбягаха конкуренцията, върнаха се от Ловеч с медали!

Деца от Спортния клуб по лека атлетика на Милка Михайлова се представиха блестящо и спечелиха медали на лекоатлетическо бягане „Ловешка крепост“ в град Ловеч.

При децата 1-ви и 2-ри клас, на Първото място се изкачи Моника Иванова, а на Второто – Ния Васева от Перник. При възраст 3-5 клас на Първо място е Цветина Иванова и на Второ място Вержиния Мирчева от Перник. В общото класиране тези деца са съответно на 2-ро и 3-то място, съобщиха от клуба.

1

„Поздравления и за останалите деца от клуба, участвали в турнира. Очакваме нови победи и отново каним всички желаещи да тренират да се запишат на тел. 0898200004 – Милка Михайлова“, призоваха от Клуба.

Клуб по лека атлетика

Клубът по лека атлетика е създаден от пернишката лекоатлетка и шампионка Милка Михайлова. Клубът набира финансови средства и се надява да се намерят възможности децата да продължават да тренират, печелят и някой ден да се състезават за България.