Миньор е неудържим – разгроми ОФК Костинброд с 3:1 и оглави класирането!

Миньор (Перник) продължава да доминира в Югозападната Трета лига след шеметна победа с 3:1 срещу ОФК Костинброд! Мачът от 35-ия кръг остави домакините на колене и закова перничани на върха с цели 91 точки, докато Костинброд отчаяно се държи на 17-то място с 39 точки.

Ранен шок!

Калоян Симеонов взриви мрежата на Костинброд само в 4-ата минута и постави Миньор на преднина. До почивката домакините не успяха да отвърнат на удара и запазиха мълчание.

В 72-ата минута, неуморимият Деян Христов нанесе втори удар за гостите, като сложи край на всякаква надежда за домакините.

Този мач беше решен!

Калоян Бонев успя да върне малко чест за Костинброд с гол в 76-ата минута, но и това не беше достатъчно. Калоян Йосифов сложи край на всякакви съмнения с последен и решаващ гол в 93-ата минута.