МИНЬОР направи немислимото! Класира се за финал!

Волейболният тим на „Миньор“ – Перник с изключителна победа

Играчите на Мартин Михайлов се класираха на финал след златен гейм. От самото начало “Миньор” знаеше, че не трябва да допуска грешка и да победи чисто в мача с резултат (3:0/3:1), след загубата в Етрополе с 3:1.

Миньорци го направиха по най-добрия начин и победиха с 3:0 (25:21/25:21/25:21). По регламент следваше да се изиграе златен гейм до 15 точки. Етрополци тръгнаха ударно с резултат 1:4 и 6:12, след което магията в Перник се случи отново.

След дълга серия на капитана (Victor Kostadinov), ВК “Миньор” обърнаха ВК “Етрополе” с резултат 15:13 и се класира за финал след изключителна драма.

Благодарим на феновете в залата, които подкрепяха до самият край нашите момчета. Очаква ни труден финал срещу ВК “Дунав” Русе, първият мач е в сряда 20.03 от 19:30 часа в зала “Борис Гюдеров”. Очакваме ви – съибщиха от клуба.