БЕЗКОМПРОМИСТНА! Нина Николова от Перник ВДИГНА Купа България

Шампионска титла за Спортен клуб по тенис на маса „Металик „Перник.

Нина Николова е ШАМПИОНКА от финалния етап на Национален Турнир за Купа България „Млад Олимпиец “ кадетки до 15г., който се проведе в гр.Панагюрище. В състезанието взеха участие 96 състезателки от цяла България.

Нина спечели първият кръг с 3:0 срещу Тея Томова от „Марек’76″Дупница.
В осминафинала победи Ана Симонян с 3:0, в четвъртфинален мач отново Нина беше категорична с победа 3:0 над Дея Куцарова „Две Могили“.

Полуфинала отново победи с 3:0 състезателката на „Комфорт“Варна Белослава Балканска.

Единственият загубен гейм е на финала там отново Нина Николова изигра страхотен мач и успя да спечели шампионската титла срещу Полина Енчева „Комфорт“Варна с 3:1.

С тази шампионска титла нашата състезателка си гарантира място в националния отбор и участие на Балканско и Европейско първенство.

Другите ни две състезателки Симона Чорелова и Дария Ушева преодоляха своите групи и показаха добра игра.
Треньорите на „Металик“ Емил и Емилия Михайлови са изключително доволни от представянето на момичетата.