МИНЬОРЕЦ ще рита за младежкия национален отбор на България

Пернишки футболист ще се състезава за младежкия национален отбор на България. Това съобщиха от ФК Миньор-Перник.

След добрите си игри в последните мачове състезателят на Миньор (Перник), Мартин Атанасов беше извикан в младежкия национален отбор на България до 21 години, съобщиха от клуба, видя zaPernik.com.

Преди за облече жълто-черната фланелка полузащитникът е играл първоначално в ПФК Славия София , а след това и в Ботев Враца.

Междувременно мачът между ФК Миньор и Витоша Бистрица завърши наравно с резултат 1:1 на стадиона в Перник. Първият гол беше в 60-тата минута в полза на перничани от крака на Григор Долапчиев. В 86-тата минута в края на срещата обаче Витоша Бистрица изравни след гол от дузпа. Деян Христо разстреля мрежата на перничани и реше крайния резултат на мача.