Баскетболистите на Перник мачкат с шеста поредна победа в А група

Баскетболният Миньор 2015 надви младия състав на Балкан -2 с 88:70 в последният мач за деня вчера. Така перничани продължвата серията си от успехи с шеста поредна победа в А група.

След поредица от размени на водачеството, след първата четвърт на мача резултатът отново бе равен – 23:23.

Миньор 2015 баскетбол
Снимка: ББЛ

През втория период обаче баскетболистите на Георги Младенов взеха леко предимство и на почивката водеха с 45:39.

Снимка: ББЛ

Ботевградчани намалиха изоставането си само на 2 точки след паузата, но след много силни финални минути на частта, отборът от Перник се откъсна с 65:50.