
„Е вече не е толкова тих…. Очакваше се – там има завои, а карат като луди,“ пише столичанката Весела Василева във фейсбук страницата „Забелязано в София“.
Тя публикува снимка от катастрофа, станала на място, където хората би трябвало да се разхождат, да дишат планински въздух и последната им грижа да е да мислят дали няма да ги пометат летящи бясно с колите си идиоти.
Борислав Аврамов коментира: „Да не снимат нова серия на Бързи и яростни?“
Кирил Стаматиев добавя: „Дойде лятото и катастрофите станаха ежедневие! Дали заради това, че не се спазва ЗДП или заради това, че все повече книжки се дават ,, на килограм“! Истината е някъде там!“ 8-месечно бебе е с хематом на главата след идиотската катастрофа. В момента се намира в „Пирогов“.
Ранени са също така 59-годишен мъж и 55-годишна жена, които сега се намират във Военномедицинска академия. Мъжът е с контузия на гръбначния стълб и комоцио, а жената е с рана на коляното. Четвъртият ранен е младеж на 21 години с по-леки рани, който отказал да бъде хоспитализиран.