Шофьор със Субару превъртя дрегера в Перник

Рекордно количество алкохол  изпил перничанин преди да седне зад волана на лек автомобил „Субару“. 59-годишният мъж въобще не се е посвенил да подкара кола, след масивна почерпка.  И то посред бял ден.

Късметът му обаче избяга. На 19 юни в 14:00ч. шофьорът е спрян от полицаи на кръстовище „Изчислителен център“ .

След тест с дрегер, машинката отчела цели 2,24 промила в издишания въздух.

Мъжът отказал кръвна проба за химичен анализ и бил задържан за срок до 24 часа.

Автомобилът не е негова собственост и не е иззет.

ОЩЕ СУПЕР БОМБИ: