Треньорът на Миньор Юри Васев за мача срещу Ботев за Купа България: Един техен футболист струва тройно колкото бюджета на клуба ни, но излизаме със самочувствие. Няма какво да губим, може само да спечелим

За кого бихте гласували на предстоящите избори за парламент ?

Треньорът на ФК Миньор Перник – Юри Васев изправя момчетата си срещу опасен противник. Факт е, че елитния Ботев – Пловдив превъзхожда пернишкия тим и с финанси и със скъпо платени футболисти. Но Миньор няма какво да загуби от тази среща. Може само да спечели. 

Мачът между Ботев – Пловдив и Миньор – Перник за Купа България ще се играе на 25 септември, сряда от 16 часа. А ето какво каза за предстоящата среща треньорът на перничани Юри Васев:

Не си правим илюзии. Играем срещу един от най-добрите отбори в А група, който миналата година беше финалист за купата. Излизаме и играем. От този мач можем само да спечелим. Момчетата трябва да  си сверят часовниците с отбор от А група, да видят какво е нивото. Ботев е фаворит, по-добър отбор, това е ясно. Има няколко чужденци. Там само заплатата на Тошко Неделев е двойно или тройно колкото бюджета на целия ни клуб. Но излизаме и играем 11 на 11 като равни с равни. Дано да имат самочувствие нашите момчета. Това им говорим, че няма от какво да се притесняват и да направят един добър мач. Пък каквото сабя покаже. Ако Ботев ни подценятще берат ядове, но не мисля, че ще го направят. Важно е да направим един хубав празник за хората да дойдат на стадиона“, каза Васев.

ОЩЕ СУПЕР БОМБИ: