zaPernik.com
  • Начало
  • За Перник
  • Горещо
  • Реклама

Иван Звездев

Иван Звездев готви кавърма за перничани и гости на Сурва 2019

23.01.2019 Eкип ЗаПерник 0

Звездният кулинар Иван Звездев идва на Сурва, за да приготви кавърма За четвърта […]

Хляб и зрелище: Кулинарният спец Иван Звездев нахрани перничани със сурвакарска кавърма, а те заформиха дълго хоро. Вижте как играе кметицата на Перник Вяра Церовска между две весели баби от читалището в Кладница! – ВИДЕО

28.01.2018 Eкип ЗаПерник 0

Кулинарният спец Иван Звездев сготви вкусна кавърма по време на фестивала Сурва […]

Не обядвайте в къщи на 28-ми януари! Иван Звездев ще ви сготви в Перник сурвакарска кавърма!

25.01.2018 Eкип ЗаПерник 0

Известният с вкусните гозби Иван Звездев ще изненада перничани със сурвакарска кавърма, […]

Спор за сурвакарската кавърма на Иван Звездев! Кодошлията Васил Митов – Даката от село Дивотино, нагизден като същинска граовка и с паралента на главата, но и с изискано поддържано катинарче влезе в ролята на асистент. Опиталите манджата още се облизват

29.01.2017 admin 0

Баба с брада асистира на Звездев. Това може да се случи на […]

Ето я рецептата на Иван Звездев за Сурвакарската кавърма, която ще нахрани 500 души в Перник!

24.01.2017 admin 0

Известният с вкусните гозби Иван Звездев ще изненада перничани със сурвакарска кавърма, […]

Политика за лични данни /Контакти
  • Труп на тинейджър в София
  • „Калашниците“ контролират 90% от компаньонките в Студентски град
  • Иван Шишков заплаши Христо Ковачки
  • Петър Волгин може да си го получи
  • Мелони и Тръмп се скараха жестоко
Анкети Контакти Бисквитки

Copyright © 2026 | WordPress Theme by MH Themes