ФИЛМ ЗА ЛИЛИ!
Духовникова с най-голям шанс да влезе в кожата на Примата
След над 60 години на върха, Лили Иванова се превръща във филм!
Биографичната лента „ЛИЛИ – Любовта е живот“ тръгва по снимачните площадки още тази година, а премиерата е планирана за 2027-а. Проектът е дело на Иван Христов и Андрей Арнаудов от „Междинна станция“ в сътрудничество с Фондация „Лили Иванова“ и самата звезда.
КОЯ ЩЕ ИЗИГРАЕ ЛИЛИ?
Най-обсъжданото име в момента е 
В битката за образа обаче ще се включат и млади лица от новото поколение – Дарина Радева (дъщеря на президента), Алена Вергова (на Юлиан Вергов), както и Натали Лафчис, певица с впечатляващ глас и сценично присъствие. Според слуховете, Натали може да изпее част от песните в образа на младата Лили.
КАСТИНГ ЗА МАЛКАТА ЛИЛИ
Най-любопитното търсене тепърва предстои – момиченце, което да изиграе Лили като дете.
Продуцентите ще обявят специален кастинг за малки гимнастички, тъй като истинската Лили се е занимавала с художествена гимнастика в детството си. Очаква се обиколка из цялата страна, а финалното момиче ще бъде лично одобрено от самата Лили Иванова.
КУЛТУРНО СЪБИТИЕ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО
Сценарият ще обхване целия живот на Лили – от малкото дете, мечтаещо да пее, до жената, която покори най-големите сцени и остана на върха десетилетия наред.
Филмът обещава да бъде емоционален, грандиозен и човешки, точно като историята на жената, която стои зад него.
Примата влиза в киното. А ние ще гледаме със затаен дъх.
