44-годишният мъж е изваден от морето без признаци на живот
44-годишен турист от Полша се е удавил в морето край Слънчев бряг. Трагичният инцидент е станал в следобедните часове на 23 август, съобщиха от полицията.
Сигналът е подаден около 18:00 часа. Полският гражданин, който е бил на почивка у нас, се е намирал в района на охраняемия плаж пред хотел в курортния комплекс.
Въпреки че плажната ивица там е охраняема, туристът е бил изваден от морето без признаци на живот. На място веднага са пристигнали медицински екипи, които са предприели реанимационни действия, но въпреки усилията им мъжът е починал.
Тялото на 44-годишния летовник е транспортирано за аутопсия в отделението по съдебна медицина към УМБАЛ – Бургас. Предстои да бъдат изяснени точните причини и обстоятелствата около фаталния инцидент./NOVA