18-годишен е задържан за притежаване на вейп с наркотично вещество. Младежът, който е с постоянен адрес в с. Ярджиловци, бил проверен вчера в центъра на Перник.
При вида на полицаите се опитал да остави вейпа до сграда. Полевият тест показал, че течността в него реагира на коноп. Задържан е за срок до 24 часа по Закона за МВР и е образувано бързо производство.