На вниманието на МВР Перник: Гонките и демонстрациите на високи скорости продължават в центъра на Перник.
До пощата на zapernik.com бе изпратено клипче, качено и в тик ток, как лек автомобил развива скорост по вътрешната магистрала на града в късните часове на нощта. Очевидно шофьорът не се притеснява да снима и номера на колата си, като обещава още от „новия сезон“ за всички, които „му следят живота“.
Само дни преди това от КАТ Перник съобщиха за среднощни акции, в които са правени проверки на два големи паркинга, на които се предполага, че се събират за среднощни гонки по улиците на града. Бяха проверени 159 автомобила в рамките на акцията.
Ето го смелчагата: