Каратисти от Перник станаха национални шампиони с Купа България

Най-добрият карате клуб в страната – Карате Клуб „Цанев“, за пореден път спечели Националната Купа на България.

Състезанието се проведе на 5-6 Ноември в град Велико Търново със 730 състезатели от 34 клуба.

Състезателите на Карате Клуб „Цанев“ се представиха отлично, като спечелиха 27 златни, 12 сребърни и 21 бронзови медала.

На второ място остана Карате Клуб „Самурай“ – гр. Добрич, а на трето Карате Клуб „Шурикен“ от Кюстендил.

Каратистите от Карате Клуб „Цанев“ – Клон Перник представиха клуба със следните резултати:

7.Йоан Василев – 6то място в дисциплина Кумите, категория Момчета 2009г. +55кг
8.Карате Клуб „Цанев“ – 1во място в дисциплина Кумите Отборно Мъже (Роберто Петров, Антони Дамянов, Кирил Кирилов, Иван Петков, Денислав Стоянов, Кристиян Гаврилов, Йован Атанасов)

Благодарим на всички състезатели, треньори, съдии, родители и приятели, сподели за zapernik.com Кирил Кирилов – треньор и управител на Карате Клуб „Цанев“ – Клон Перник.