Септември обърна Миньор – Перник с дузпи

Отборът на Септември София обърна Миньор Перник в последен мач от шестия кръг на Втора лига и го победи с резултат 3:1.

В 16-ата Кристиян Слишков откри за гостиите, а в 28-ата Марио Илиевски изравни. В последната минута от първата част Димитър Костадинов даде аванс на домакините след точно изпълнена дузпа, а отново той бе точен от нова дузпа в 84-ата минута, с което бе оформен и крайния резултат, пише Gong.bg.

С тази победа Септември събра актив от 7 точки и се намира на 9-ата позиция. Миньор остава седми с 10 пункта. В следващия кръг възпитаниците на Юри Васев приемат Добруджа, съобщава още Gong.bg.

Както zapernik.com писа за първит път в историята на пернишкия тим, феновете на Миньор бойкотираха мача и не присъстваха по трибуните заради високата цена на билретите. Те подкрепяха пернишките футоблисти пред екрана, като се събраха във фен клуба си в Перник.