Миньор победи и Ботев Ихтиман, продължава да е номер 1 в класирането

Снимка: kotasport.com

Трудна, но сладка победа постигна Миньор – Перник срещу Ботев – Ихтиман. Мачът се игра вчера на стадиона в Перник, а резултатът е 1:0 за „чуковете“.

Както обикновено миньорци дадоха всичко от себе си на терена, като в първото полувреме играта се водеше повече в половината на гостите. Въпреки пресата на перничани до гол така и не се стигна. Футболистите на Миньор успяха само да ударят едн греда и това бе единственото по-сериозно положение през първите 45 минути.

Второто полувреме беше „на нож“ и за двата отбора, които бяха мотивирани да вкарат. Успехът обаче се усмихна на перничани в 59-та минута с гол на капитана на отбора Томислав Павлов.

До последния съдийски сигнал играта бе във владение на гостите, които взеха надмощие, но не успяха да реализират попадение.