Миньор-Перник помля Вихрен-Сандански с 3:0

Миньор – Перник се наложи над Вихрен – Сандански с 3:0 в оспорван мач за футболното първенство. Мачът бе следен с голям интерес от зрителите на стадиона в Перник, тъй като и двата отбора са първенци в групата с еднакъв брой точки.

Първото полувреме футболистите си отбелязваха само жълти картони, но не и гол.

Калоян Йосифов се ядоса след като пропусна да отбележи златен гол в първото полувреме. Но той бързо си поправи „грешката“ в 70-тата минута на второто.

Във втората част на мача домакините се налжиха над санданчани, като им вкараха три гола.

В 70-тата минута на мача гол отбеляза Йосифов. Малко по-късно в 87-ма минута Милчев повтори за 2:0. Последният гол уцели вратата на Вихрен в 90-тата минута от крака на Маринов.

Така „чуковете“ изпревариха отбора на Вихрен и оглавяват групата.