Планирани прекъсвания на електрозахранването за област Перник за периода 09-13.09.2019

Уважаеми клиенти, 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. 

ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене   Засегнат район /улици, квартал,  УПИ , ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ , ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/graficigrafIk-na-planirani-remonti/. 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 11:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 13.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна

На 09.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ На 11.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Глоговица

На 09.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ На 11.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Трън: Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8

На 09.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ На 11.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ Іі-94, Кв. 25

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брезник: МТПРъждавец

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Велиново

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Секирна: МТПД. Секирна, махала Каменица

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Душинци: Вила

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ерул: махалаСмрика

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Милкьовци

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бегуновци: къща, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Беренде, Общ. Земен

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брезнишки Извор

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Габровдол: Кв. 4 УПИ Хі-22

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, къща, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кошарево: къща

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Непразненци

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Режанци: къща, Ферма

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Станьовци: 145011, Яничова махала

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Кошарево

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Станьовци: 145011

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Банище

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Секирна: Местн. Валога

На 11.09.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Брезник: Васил Левски 16, 15, 5, 18, 13, 7, 4, 10, 9, 8, 17, 10а, 1, 14, 12, Георги Ив Бунджулов 60., Каравана, 58, 64., 56, 60, 58., Елена Георгиева 7, 2, 5, 23, 3, 9, 1, 13, Зора 1, 4, 2, Йордан Стефанов 12, 22, 24, 26, 10, 16, 6, 4., 8, 5, 4, Радослав Григоров 7, 6а, Славянска 4, 10, 12, 6, 3, 8, 2, 1, 5, Цвета Лумбарова 41, Чорни 10, Чуряк 7, 1, 4, 1., 3

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брусник: къща

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Завала

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Красава: М. Мали Друм

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Озърновци

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ярославци

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Арзан: Рангелова махала

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брезник: извън регулацията Стоп. Двор, Трън 13 А

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоз: махала Логатор, местност Янкулица, къща, махала Доганджи

На 12.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долни Романци: къща

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Горни Романци

На 13.09.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Долна Секирна

Община Земен  

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 11.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 13.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Земен: Албена 16, Александър Стамболийски 10, Гео Милев 3, Земенски Манастир 55, 21а, 3, Земенско Кале 1, 1., Кракра 2, Манастирска 3, Земенски Манастир, 1, 23, 2, махала Брънзова и Орлово Гнездо 1, 4, 6, 5, 2, махала Царева Жилищна Сграда, 7, Никола Вапцаров 28, Симеон 14, Струма 8, Хаджи Димитър 9, Столова, махала Брънзова

Община Ковачевци  

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Габровдол

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Горна Врабча: махала Деяновци, Стопански Двор, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Горна Глоговица

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Дивля: махала Кукувичарска, махала Фильова

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Долна Врабча

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Долна Секирна

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Еловдол: IV-355 Кв. 23, Кв. 15

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Калище: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Калотинци

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв. 49, XXxII, Кв. 54а, М. Циганка Пи-5, махала Калайджийска, Нупи 1, Масив 1, С. Ковачевци, Нупи 1146, махала Стаменкова, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв. 36, УПИ-XIII, Кв. 53а, Циганка, Жил. Сграда, къща, МахКаладжийска

На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Ковачевци, Общ. Ковачевци: М. Циганка Пи-5, махала Калайджийска, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, Циганка, къща, МахКаладжийска

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Косача: МахДръжкарска, къща, къща, махала Малинова

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кошарево: 000339, МахРанинци, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лобош: Яз. Пчелина

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Лобош: Нупи 14, Яз. Пчелина

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Мурено: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Радибош

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Ракиловци: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Светля: УПИ XIx-298 Кв. 22, до Черквата

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Сирищник: УПИ IV-1161 Кв. 39, УПИ ІV-494, Кв. 38, МахДенева

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Слатино, Общ. Ковачевци

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Смиров Дол

На 11.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Чепино: Над Центъра

Община Перник  

На 09.09.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Перник: Изток до ТПБистрица, Лом 3, Юрий Гагарин 42., 42, 42, М/У Бл. 42и44, Магазин

На 09.09.2019 г. /11:00 – 11:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Перник: Арх. Йордан Миланов 5, 3, 22, 8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19, Архитект Йордан Пешев 17, 31, 13, 15, Благой Гебрев 3, 2б, 2в Зад Бенз. Мид, Изток 257, С/У Рмп, 2, Мошино, до Супера, Мошино до Супера, 2 Мошино, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23., 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Клемент Готвалд в ТП Калинин, 10, 10, 10, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов Павилион, 1, 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, 4, Павилион, 6 ул. Арх. Йордан Миланов, 6, Кафе, Закуски, М/У Бл. 4 и 6, до Бл. 4, 4а, 142., Зад Бл. 6, 10, М/У Бл 6 и 8, 6, 2, 2а, С/У Супера, 2а, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино 68., Стоматологичен Кабинет, М\У Бл. 4 и Бл. 64, Рашо Димитров 64, 64, 64, 125, 123., 105, 107а, 111, 117, Пред Бл. 64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до Бл. 64, 119, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин 6., 6, 4, 6а, 4а, 6, 275, Подстанция Руен, до Блок 10, 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1., 3в, 3е, 26 3е, 3

На 09.09.2019 г. /11:00 – 12:30 ч./ –  Перник: Арх. Йордан Миланов 22, Изток 2, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23., 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, Мошино Стоматологичен Кабинет, Рашо Димитров 125, 123., 105, 107а, 111, 117, Пред Бл. 64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до Бл. 64, 119, Юрий Гагарин до Блок 10

На 09.09.2019 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Перник: 101 1, Бенковска 7., 18, 26, 7, 13, 20, 9, Жск Рено-Гараж №11, 16, 30, Вардар 45, 47, Васил Левски 15, 15., Васил Стоин 7, 5, 6, 6., 6, Гарата 1, Железничарска Начална Спирка, 1, 18., 15, Обект 18, 17, 7, Искър 3, Княз Александър Батенберг 11, 4., 1., 4. гараж 11, 2, 4. 22 гараж, 3, 4. гараж, 4, 9., 7., 3., 4. гараж 17, 11, 5., 2, 1, Кракра 61, Павилион, 59, 59., 61, Пред ЗалаКракра, Миньор 30, 9 на Пазара, Павилион, 20, 21, 14, 19, 22, 24б, 1., 20., 22., до Мал-Мук, 24а, 12 12, 12, Найчо Цанов 36, 25, 19., 19, 39, 25., 36, 21, 32-Гараж, 1 32, 32., 10 32, 8 32, 36., 32, 34., 41, 9 32, 21, 38, 5 32, 34, 12 32, 11 32, 2 32, Отец Паисий 2, 8., 10, 1, 1а, 3, 8, 1, 2, 1., Кафе Ет Галатекс, 86, 86, 90, 96, 92, 88, 94, 45, 56, С/У Съда, 45а, 45., Тото Пункт, Гарова Градинка, 54, 37., 45, 35, 39, 41, 35., 33, 39., 36, 36, до Здравна Служба на Бдж, 43, 21, 35, 37, 36., Павилион, 24, 28, 26, до Бл. 38, 24., Паркинг Зад Съдебната Палата, Раковска 8, 6, 10, 2, Раковски 37., 37, 12., на Пазара, 1, 2, Търговска 42., 44, 35, 35., 42, . 38, 35., 34, 46., 37, 35., 33., 34., 36, 38, 33, 46, 40, Павилион, 36., 38., Павилион, Пазара, Кооперативен Пазар, Гарата

На 09.09.2019 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Перник: Васил Левски 15, 15., Миньор 30, 9 на Пазара, Отец Паисий 2, 8., 10, 1, 1а, 3, 8, 1, 2, 1., Кафе Ет Галатекс, Раковска 8, 6, 10, Раковски 37., 37, 12., на Пазара, 1, Пазара, Кооперативен Пазар

На 09.09.2019 г. /14:30 – 15:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Земен: Пещерско Шосе 23

На 09.09.2019 г. /14:30 – 15:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кралев Дол: 3-ти Март 20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24., 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5, Божилец 7, 5, Боян Витков 13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2, В. Левски 14, 12, 1, 13, 21, Васил Левски 6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13, Велико Търново 11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8, Волга 21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1, Голо Бърдо 7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10, Граничар 4, 2, 5, 3, 32, къща, 8, 1, Драва 4, 2, Дунав 4, 2, Дъбрава къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21, Еделвайс 2, 1, Извора 8, 4, 6, 5, Изгрев 9, Искър 11, 3, 10, 17, 7, 9., 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11, Калофер 6, 3, 2, 1, Калужерец 14, 10, 15, 8, 1, Лале 9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38, Люлин 8а., 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7, Люляк 5, 9, 10, 14, 11, махала Айдарица 11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5, махала Орниче 3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2, Металург 8, 3, 16, 35., 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8, Минзухар 1, 10, 2, 4, 10, 7, Миньор 3, 5, Орниче 6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2, Отец Паисий 17, 27, 31, 29, 35., 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12., 21, 9, 13., 24, 8, 10, Родопи 12, 1, 7, 33, 4, 15, Светлина 3, 2, 1, Синчец 3, Славей 1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5, Струма 14, 8, 4, 6, 5, 7, 2, Фуражомелка

На 09.09.2019 г. /14:30 – 15:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Перник: Аврора 1, Айдарица 4, Баба Парашкева 4, 1., 3, 6, 1, 5, 7, 2, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, 18, 7, Бор 7, Боровец 21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4., 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9, Братя Кокарешкови 7, 3, 1, 5, Волга 69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11, Грамаге 7, 20, 29., 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8, Димитър Благоев 191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195., 183, 189, 280, 197, 195, 187., 274, 137, 141., 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234., 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222., 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216., 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242., 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152., 117, 236., 194, 119, 131, 222, 194., 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178., 157а, 246, 178, 192., 148, 230., 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Драва 3, 1, 4, 2, Евгении Ачанов 7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81, Климент Охридски 8, 12, 10, 6, 1, 2, 4, Костенец 7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1, Кралевски път 22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20, Лазар Робев 4а, 4, 2, Леденика 4, 1, 2, 6, 10, 1, 12, Ленин 90, 111а, 85., 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68., 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74., 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40., 47, махала Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, махала Чешкарова, Момин Проход 1, Ракитовец, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква Кр. път, Чехов 1, Чуйпетлово 1., 3, 4, 2, 6, 5, 6., 1

На 09.09.2019 г. /14:30 – 15:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Бор 2 Срещу Д Л В, Боровец 12, 7, Волга 4, 67, Кралевски път 1, Райко Даскалов 4а, Христо Ботев 2., 11

На 09.09.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Перник: Аврора 1, Баба Парашкева 4, 1., 3, 6, 1, 5, 7, 2, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, Боровец 9, Димитър Благоев 163, 244, 234., 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222., 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216., 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242., 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152., 117, 236., 194, 119, 131, 222, 194., 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178., 157а, 246, 178, 192., 148, 230., 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, Костенец 7, 9, 5, Лазар Робев 4а, 4, 2, Ленин 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68., 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74., 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40., 47, Момин Проход 1, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква

На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 17, 4, 26, 29, 23, 8а, 7, 20, 15, 22, 10, Двадесет и Седма 7, 13, 1, Двадесет и Трета 12, 16, Двадесет и Шеста 15, Строеж, 14, 10, 13, 3, 7, 22, 27, 33, 5, 18, Десета 40, Кв. 31, УПИ1-577, махала Стакьовец и Манастира 5, 7, Първа 138, 123, 140, 112, 134, 156, 109, 107, 119, 17, 125, 108, 146, 122, 154, 104, Райлово Центъра

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Брезник: Цвета Лумбарова

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Даскалово: Втора

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15., 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30., 47, 46, 44, 42, 49., 30, 51, . 30, 40, 53, 36, 45., 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. път Е79, 1, Гл. път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, . 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 АвтоборсаВики, Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5., Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13., 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12., 14, 4, 8., 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27., 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, . 1

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36., 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71., 71, 50., 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31., 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38., 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23., Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11., 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4., 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, . 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2., 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн. Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18., 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3., 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5., 9, 4., 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци УПИ-Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 10.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11., 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2., 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1., 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22., 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5., Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3., 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52., 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45., 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234., 244., 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126., 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78., 99, 76., 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23., 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42., 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 10.09.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11., 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2., 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1., 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22., 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5., Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3., 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52., 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45., 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234., 244., 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126., 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78., 99, 76., 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23., 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42., 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 10.09.2019 г. /09:15 – 14:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Студено Буче: Стефан Караджа 2

На 10.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 10.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Перник: Атанас Буров 10, 11, Благой Гебрев, Варшава 1, 3, 71, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Иван Земнухов 4, Изток 2 Мошино, Павилион, 2 Мошино, 2, Крали Марко 2, 24, 18, 26, 20, 22, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10., 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 2, 6 Партер, 6, 4, 11, 10, 22, 20а, 20., 24, 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, махала Лалова 484, 71, Младен Стоянов Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5., 25, 13 То У-Ще Св. Кирил и Методий, 27, 3, 3., 5, 7а, 11, 14, 14, 23., 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38., 50, 28, 34, 11, 11, 15а, 13, 13, Мошино 317, Кв. Кутела, ПИ С Индентификатор 55871. 515 9895, 371, Огнян Станков 51, 47, 29в, 29, 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53., 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Силистра 67, Сини Вир 24., 27, 24, 1, 1а, 10, 26, 16, 1в, 29, Съединение 11, 26, 31, 24, 17, 25, 9, 27, 21, 13, 7, 15, 29, 22, 8, 19, 23, 12, 16, Тева 38, 38, 39, 99, 95, 94, 100, 97, 98, 96, С/У Демо, 74, 72, 15 72, 67, 71, 66, 75, 68, 65, 70, 69, 78, 73, 76, 77, 63, Тева /Къщи/ 10а, Трети Март 10, 16, 11, 5, 13, улан Батор 7, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса 4, 5, 16, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9, Хемус 1, Цоф Бараки, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8, Юрий Гагарин 1., 159, 165, 1, 1, 1., 15, 1., Кв. Мошино

На 11.09.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник: 1-ва 34а, 25, 21, 36, 34б, 30б, 38, 34, 30, 23, 18, 103 28, 104 5, 105 17, 14-та 1, 8а, 12а, 8, 9, 12, 5а, 10, 3, 11, 7, 2, 15-та 29, 26, 17а, 25, 35, 31, 21, 30, 23, 17, 27, 34, 19, 28, 16-та 6, 1а, 7, 11, 30, 8., 13, 24, 2а, 2, 18, 8, 28, 3, 5, 15, 10, 17, 12, 1, 22, 26, 48, 44, 50, 33, 32, 46, 23, 38, 40, 35, 29, 37, 43, 34, 31, 27, 39, 17-та 26, 24, 22, 10, 11, 12а, 21, 7а, 3, 18, 16, 19, 17, 10а, 14, 2, 27, 7, 24а, 9, 12, 4, 8, 20, 13, 5, 6, 1, 37, 35, 3-та 5, 3, 4, 3а, 2, 1, 6а, 5-та 1, 14а, 7, 10, 2, 8, 14, 16, 6, 6-та 13, 10, 4, 6, 12, 11, 7, 5, 3а, 9, 3, 8, 1, 7-ма 3, 1, 6, 12, 8, 4, 10, 8-ма 8, 2, 3, 1, 7, 5, 1а, 6а, 4, 9а, 9, Балканджи Йово 15в, 1б, 1а, 8, 2, 5, 7, 8., 15а, 1, 3, 15, 6, 5, 13а, 13, Батак 5, 3, 1, 7, Бродо 1., 3/13, 3, 3, 1, 1, Димова махала до Стоматологията, Павилион, Търговски Обект 25, Търговски Комплекс, Зад Бл. 80, Павилион, Търговски Обект -18, 17 до Кастело, Търговски Обект, 19., на Спирката, Магазин, Търговски Обект 3-4, 12., Търговски Обект 21, Кв. 32 Парцел-1, 1, 17а, до Супера, до Кастело, 26, Търговски Обект 6, Елена 2, 4, 1, 6, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи 12, 3, 9а, 16, 4, 5, 18, 14, 1, 7, 10, 6, 11, 9б, 4, 8, 35, Къкринско Ханче 10, 1, 8, 3, 6, 5, Мадара 30, 20, 19, 29, 25, . 6, 15, 3, 6, 5, 9, 17, 17а, 8, 7, 21, 22, 13, 4, 23, 27, 11, 31, 1, 2, Парижка Комуна 22, 14, 6, 11а, 13а, 7, 19, 5, 4, 24а, 9, 24, 13а, 10, 1, 16, 21, 20, 23, 2, 17, 27, 7., 25, 13, 11, 8, 17, 26, 8, 15, 3, Перущица 3, 6, 2, 4, Пирдоп 1, Преслав 7, 3, 9, 1а, 5, 8, 1, 4, 6, Радина Чешма 18б, 15, 8, 12, 17б, 2, 16, 7, . 11, 9, 18, 3, Вила, 11, 22, 42 къща, 32, 5, 5, 21а, 3, . 27, 20, 29, 15, 36, 43, 30, 23, 19, 19, 35, 21, 28, 8, 44, Радина Чешма Имот 611-406, Република 19, 19, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий 23, 59, 61, 59, 61., 71, Силистра 31, 27., 23, 27, 33, 13, 19, 17, 21, 29, 15, 25, 3, 1., 7, 5, 1, 3а, Стара Тева 21в, 3а, 8, 23а, Струма 80, Тева Стара Тева17, 5, 14, 11, 3, 29, 2б, 7, 2, 7, 11а, 4, 33, Тева /Къщи/ 12а, 38а, 3а, 22, 31, 13, 20, 5, 21а, 2, 35, 26, 37, 2б, 19, 23, 33, 34, 28, 10, 36, 38, 1, 24, 16, 18, 7, 14, 7а, 21, 33б, 28, 6, 14б, 8, 26а, 3, 9, 19, 4, 17, 15, 30, 27, Търново 32, 26, 18, 20, 34, 40, 42, 28, 24, 38, 30, 36, 38., 6, 2, 14, 12, 11, 8, 13, 4, 1, 10, 5, 3, 7, 9, Христо Смирненски 42, Чипровско Въстание 20, 8, 17, 12а, 16а, 17а, 12б, 18, 21а, 4, 24, 14, 9, 8а, 19, 6, 10, 7, 16, 5, 12, 15, 21, 11а, 22, 13, 23, 11, 3, Витановски Уши

На 11.09.2019 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник: 1-ва 18, 103 28, 104 5, 105 17, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп 1, Радина Чешма 18б, 15, 8, 12, 17б, 2, 16, 7, . 11, 9, 18, 3, Вила, 11, 22, 42 къща, 32, 5, 5, 21а, 3, . 27, 20, 29, 15, 36, 43, 30, 23, 19, 19, 35, 21, 28, 8, 44, Радина Чешма Имот 611-406, Витановски Уши

Община Радомир  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Радомир: Върба Газстанция, Кюстендилска 6, Райко Даскалов 79, 70, 73, 81, 65, 67, 69, 64, 66, 71, 75, 83, 63, Търново 10, 12, 4, 2, Шейново 8, 2, 1, 10, 4, 6, Автогара

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Дебели Лаг: къща

На 09.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Радомир: Гърляница, Дупнишка 45, 41, 47, 39, Люлякова 16, 5г, 16, 5, Раковска 18, 20, 4, Рилска 24, 20, 7, 14, 28, 26, 6, 18, 17, 2, 15, 19, 94, 22, 13, 11, 4, 16, 10, 9, 12, 8, 3, Училищна 6, 1, 17, 4, 9, 7, 8, 10, 5, 12, 18, 15, 13, Хаджи Димитър 1

На 10.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир: Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 6, Бачо Киро 4, 8, 2, 5, 7, 10, 9, 6, Драган Цанков 2, 14, 20, 8, 12, 4, 18, Кирил и Методи 9, 36, 32, Милан Грънчаров 8, 10, 2, 4, 6, Ное 3, 4., 3а., 4, 3

На 10.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ На 13.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Радомир: Алеко Константинов 6, 10, 16, 4, 8, 2, 14, 12, Братя Миленкови 29, 23, 12, 5, 17, 35, 24, 26, 14, 13, 19, 7б, 29а, 22, 8, 9, 6, 11, 15, 10, 33., 20, 33, 21, 31, 27, Добруджа 5, 3, 9, 2, 7, 1, 3, 1, 2а, Евлоги Георгиев 12., 14, 8, 14., 13, 9, 10, 6, 7, 5, 12, 11, 18, Марица 5, 2, 3, 4, 6, 7, 1, 8, Родопа 4, 2, 3, 1, 4, Павилион, Христо Ботев 15, 1, 15, 1

На 10.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Радомир: Автогарата 5, 6, 2, 3, 1, 4, Арда 7, 5, 11, 9, 1, 3, Велчо 13, 1., 17, 19, 1, 18, 11, 26, 15, 16, 14, 10, 2, 8, 2., 12, 20, 25, 4., 7, 4, 22, 5, 3, 21, 24, 23, 9, Иван Вазов 7, 5, Пейо Яворов 3, 14, 7, 12, 5, 8, 10, 16, 1, Подпор. Константин Цанков 72, 51, 47, 62, 76, 66, 64, Райко Даскалов 70, Сан Стефано 2, 3, 5, 9, 6, 8, 4, 16, 7, 18, 12, 1, Цар Самуил 6, 3, 5, 22, 14, 9, 1, 10, 7, 8, 12, 4

На 11.09.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Радомир: Гърляница 32, 30, 25, 29, 27, 28, 26, 21, 32 32, 20, 25, 24, 39, 22, 27, Дупнишка Бензиностанция

На 11.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Радомир: Александър Ботев 37, 35, 61, 66, 64, Бащевица, Генерал Кантарджиев 26, 28, 23, 25, 21, Илия Величков 1, 6, 8, Калоян 18, 4, 10, 16, 2, 14, 8, 6, 12, 20, 22, Мирчо Христов 48, 36, 49, 54, 33, 34, 53, 43, 35, 39, 59, 51, 52, 38, 47, 28, 26, 44, 46, 30, 28а, 41, 57, 42, 40, 55, 45, 50, 37, 32, 42а, Пирин 53, 71, 50., 28, 61, 72, 41, 35, 58, 55, 33, 27., 63, 68, 59, 76, 82, 43, 78, 44, 66, 46, 47, 42, 70, 51, 47., 34, 49, 73, 56, 52, 32, 62, 54, 69, 40, 67, 31, 29, 80, 36, 27, 50, 74, 65, 30, 64, 39, 25, 60, 45, Полк. Митрев 2, 4, Радомирска 15, 22, 5, 26, 17, 16, 9, 31, 28, 14, 27, 3, 13, 10, 29, 18, 32, 1, 25, 12, 19, 33, 6, 11, 20, 23, 7, 2, 4, 21, 40, 8, 36, 24, Свилен Русев 29, 49, 33, 27, 43, 20, 51, 47, 31, Хайдут Миленко 16, 11, 5, 20, 31, 28, 13, 26, 14, 12, 30, 4, 29, 34, 21, 23, 7, 1, 22, 10, 9, 32, 2, 15, 36, 24, 8, 25, 27, 3, 6, 19, 38, 17, 18

На 12.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир: Гърляница 10, 11, 3

На 12.09.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Радомир: Батенберг 75, 93, 107, 105, 102, 115, 117, 68, 60, 95, 91, 62, 97, 103, 85, 83, 87а, 77, 96, 100, 66, 87, 79, 104, 69, 64, 109, 113, 98, 71, 111, 101, 106, 65, 67, 73, 92, 99, Георги Маджаров 4, 10, 6, 8, Голобръдска 45, 63, 101, 41, 86, 33, 58, 89, 92, 76, 64, 43, 73, 35, 71, 81, 90, 47а, 77, 52, 79, 93, 87, 103, 75, 54, 99, 83, 74, 95, 88, 51, 72, 91, 67, 78, 39, 60, 70, 62, 56, 57, 68, 80, 82, 59, 66, 84, 37, 85, Гурко 2, 8, 4, 11, 6, Гърляница 14, 17, 12, 13, 16, 19, 18, 15, Иглика, Изворска 10а, 8, 4, 6, 3, 10, Кракра 13, 19, 15, 44, 32, 34, 11, 48, 40, 9, 46, 52, 30, 50, 17, 36, 42, 38, 56, Люлякова 72, 62, 99, 75, 91, 78, 76, 66, 56, 60, 82, 109, 68, 64, 58, 97, 77, 70, 105, Строеж, 75а, Милан Грънчаров 14, 14а, 5, 3, Осогово 1, Острица 1, 3, 2, 4, 2а, Панайот Волов 3, 1, Стефан Стамболов 8, 4, 1, 6, Филип Тотю 7, 17, 5, 15, 3, 11, 13, Цар Борис I 8, 7, 14, 24, 2, 10, 28, 4, 13, 6, 16, 11, 12, 26, 22, 18, 9, 20, 1, Цар Симеон 9, 7, 8, 1, 6, 10, 4, 3, 5, 2, Шипка 8, 13, 3, 4, 2, 10, 6, 1, 5, 7, 11, 11а, 9

На 13.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир: махала Арбанас

На 13.09.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Копаница: махала Гюзелева

Община Трън  

На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Глоговица

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Врабча

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването. 

Share Button

Коментари

коментара