Първа загуба на Миньор- Перник в контролите

Снимка: minyor-pernik.bg

Миньор допусна първа загуба в контролите, след като отстъпи с 1:3 на Кюстендил. Срещата се игра на стадион „Осогово“ и бе официално представяне на състава на домакините, съобщава сайта на клуба minyor-pernik.bg

Кюстендилци излязоха напред в резултата в 16-та минута, когато Александър Александров между двама бранители успя да прехвърли Даниел Леонтиев.

Малко преди почивката Кристиян Слишков възстанови равенството след центриране отдясно.
На полувремето Юрий Васев направи няколко промени, които се отразиха на играта. В 57-та минута Виктор Анастасов шутира, топката се отклони от крак на защитник и спря в мрежата зад Алекс Георгиев.
Крайното 3:1 оформи Любослав Александров секунди преди последния съдийски сигнал.