Миньор разпиля ЦСКА 1948 в рамките на 45 минути

Снимка: sportal.bg

Миньор разпиля ЦСКА 1948 в рамките на 45 минути. Перничани вкараха три гола на „червените“ през първото полувреме и победиха тима на Петко Петков с 3:0 в контролна среща, играна в Ковачевци. Попаденията отбелязаха Калоян Йосифов (29), Томислав Павлов (33) и Стивън Милчев (45). През второто полувреме гредата спаси ЦСКА 1948 от четвърти гол след удар на Кристиян Слишков.

В 4-ата минута Чавдар Ивайлов опита удар с глава, който попадна право в ръцете на Алекс Георгиев. В 20-ата минута перничани отговориха с удар на Калоян Йосифов от далечна дистанция, който Даниел Наумов улови без проблеми.

В 29-ата минута Миньор поведе в резултата с гол на Калоян Йосифов. Перничани организираха много добра триходова атака, като топката бе изнесена на десния фланг, а оттам Йосифов получи успореден пас по земя в наказателното поле от Димитър Савов. Там голмайсторът на Миньор засече с едно докосване право в долния ляв ъгъл на Даниел Наумов. В 33-ата минута Миньор нанесе втори удар по „червените“. Топовен шут на Томислав Павлов не остави никакви шансове на Наумов за намеса. В едноминутното продължение на първата част Стивън Милчев направи резултата класически, изведен очи в очи срещу Даниел Наумов от Павлов.

В 53-ата минута удар на голмайстора Стивън Милчев премина над напречната греда. Последваха спокойни минути, в които двата отбора не създаваха чисти голови положения пред противниковата врата. В 65-ата минута гредата спаси ЦСКА 1948 от четвърти гол след страхотен удар на Кристиян Слишков.

Източник: minyor-pernik.bg