Какъв обрат! Дъждопад от жълти картони и победа за „Миньор“ над „Марек“ – 100 СНИМКИ В ZAPERNIK.COM!

Футболният отбор „Миньор“ Перник победи отборът на „Марек“ Дупница с 2:1 този следобед в Перник, видя zaPernik.com.

В първото полувреме мача поведе отборът на „Марек“ Дупница, като гол за дупничани вкара Димитър Владимиров.

В почивката перничани бяха посърнали, но треньори и екип на отбора им даде надежда и ги стегна за второто полувреме.

Мачът изравни Томислав Павлов. След серия от жълто-черни атаки към вратата на „Марек“ победен гол отбеляза Стивън Милчев.

Съдията се спука да дава жълти картони, а публиката да го псува. По едно време на терена стана толкова напечено от нарушения, че самия съдия започна да си изпуска нервите и да крещи на футболистите.

Вижте снимки от мача „Миньор“ – „Марек“ – единствено в „За Перник“!