Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Пернишка област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 17-21.09.2018 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 17 – 21 септември 2018  г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

Област Перник

Община Брезник  

На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Банище

На 19.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Брезник:   Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ IV-105, Кв.40

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Селищен Дол

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Слаковци

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  СоПИца

На 20.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:30 ч./ –  Ноевци

Община Земен  

На 19.09.2018 г. /11:00 – 13:30 ч./ –  Одраница

Община Ковачевци  

На 21.09.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Жабляно:   Цигански Брод

На 21.09.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Земен:   Пещерско Шосе

На 21.09.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Земен

На 21.09.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Калище

Община Перник  

На 20.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Боснек:   070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 17.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.09.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах.Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 23.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Перник:   Александър Стоянов, Александър Стоянов, Ваклин Церковски, Вела Пеева, Вела Пеева, Еднофамилни Къщи, Кирил Тупанков, Ковачевци, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Пещера, Тинтява, Църква, Църква, Черно Море

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Даскалово:   Втора

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Магистрала, Мария Луиза, ПИрин, Рила, Рударска, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 17.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   Тева

На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Студена, Общ. Перник:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, КаПИтан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница

На 17.09.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник:   Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 17.09.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ – Перник:   603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове На Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 18.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:   Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, КаПИтан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, РодоПИ, Сан Стефано, Св.Св.Кирил И Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 18.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник:   Бунтовник, Миньор, Селимица, Софийско Шосе

На 18.09.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник:   Александър Стоянов, Вела Пеева, Еднофамилни Къщи, Кирил Тупанков, Кюстендил, Тинтява, Църква, Черно Море

На 18.09.2018 г. /10:00 – 10:20 ч./ –  Друган:   УПИ Хv-407 Кв.49

На 18.09.2018 г. /10:00 – 10:20 ч./ –  Перник:   Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 18.09.2018 г. /10:00 – 10:20 ч./ –  Радомир:   Върба, Райко Даскалов

На 18.09.2018 г. /10:00 – 10:20 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 18.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   Георги Мамарчев, Добруджа

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Чуковец, Общ. Радомир

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Гълъбник:   Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, Xxvіі-XxVIII Кв.12, Мах.Дукова

На 19.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Студена, Общ. Перник:   ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, РодоПИ, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кв. Тева, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 19.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник:   Велчова Завера, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Радомирска Република, Сини Вир, Тева, Урса

На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кралев Дол:   3-Ти Март, Божилец, В.Левски, Васил Левски, Волга, Голо Бърдо, Дъбрава, Еделвайс, Искър, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Металург, Минзухар, Орниче, Отец Паисий, РодоПИ, Светлина, Славей, Струма

На 20.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Кладница:   IX-409, VIII-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21  Кв.20, УПИ-IX 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 20.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Рударци

На 20.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 20.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:   Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, КаПИтан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, ПИрин, Протожерица, Рила, РодоПИ, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 20.09.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:   Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Калина, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар

На 21.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:   Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, Мах.Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 21.09.2018 г. /08:45 – 15:00 ч./ –  Перник:   Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Драгичево:   Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, Местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426

На 22.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Бели Брег, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Варшава, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Елбрус, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Кв. Тева, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Ханой, Хемус, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 23.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Варшава, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Луганск, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Ханой, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Владимир:   ПИ 149 Кв,14

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Долна Диканя

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 20.09.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Червена Могила

Община Трън  

На 18.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Кожинци

На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Милославци:   УПИ V-71, Кв.18

На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Туроковци

На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън:   Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън:   8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Коментари

коментара