Делио Роси: Ако играем с правилната настройка, сме отбор, който може да победи всеки (ВИДЕО)

Треньорът на Левски Делио Роси одобри успеха с 3:2 над Ботев (Пловдив). “Сините” бяха назад в резултата с два гола на почивката, но обърнаха резултата и вдъхнаха увереност у феновете преди финала за Купата на България със Славия в сряда.

"Поведението на отбора беше решаващо днес. Ако играем с правилната настройка, сме отбор, който може да победи всеки. През първото полувреме нямахме правилното поведение, но през втората част това се промени. Играта не се промени с включването на Паулиньо. Целият отбор започна да играе по различен начин през второто полувреме. Този мач трябва да бъде като поука за нас. Много футболисти днес не бяха играли заедно. Имаше голям риск с този ход, но трябваше да го направя. Когато играеш по-просто, нещата се получават. През първото полувреме не се справихме добре в средата на терена. Финалът със Славия е среща, която означава много за нашия сезон. В този мач можем само да загубим. Да, ще бъдем фаворити в двубоя със Славия, но само ако играем като отбор. Усещам подкрепата на феновете. Това е от огромно значение за нас и е свързано с резултатите на отбора. Днес трябваше да им подарим победата в деня, в който се чества 75-годишнината на една легенда", заяви Роси.

Източник: Kanal3