Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Пернишка област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 09-13 октомври 2017 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 09-13 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Пернишка област

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Душинци

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кошарево

Община Ковачевци  

На 09.10.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 09:30 – 11:15 ч.; 10:30 – 11:15 ч./ –  Враня Стена: Джоковци; Горна Глоговица: Мтп Банков Рид; Калотинци; Одраница; Пещера, Общ. Земен

На 09.10.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 10:30 – 11:15 ч./ –  Блатешница: Мтп Ткзс, П-Л XVII, Пл.N 48, кв.9, УПИ ХVІІ кв.6;

Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Козаш, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Никова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Жабляно: 29012.1.1; Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах.Бакалска, Мах.Брънзова и Орлово Гнездо, Мах.Гледжарска, Мах.Дойчинова, Мах.Искренова, Мах.Митина, Мах.Митова, Мах.Царева, Мах.Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански;

Лобош: 020013 По Квс , М. Царски Рид, III-154, 155, кв.39, Павлов Дол, УПИ ІX кв.305, УПИ ІІІ, кв.42, Царски Рид; Сирищник; София: Надежда

На 09.10.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 10:30 – 11:15 ч./   На 10.10.2017 г. /10:30 – 11:30 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Калище

На 09.10.2017 г. /09:30 – 11:15 ч./ –  Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев;  Земен: Александър Стамболийски, Вилна Зона Муршина Падина, Д-Р Г.М.Димитров, Земенски Манастир, Мах.Митова, Пещерско Шосе

На 10.10.2017 г. /10:30 – 11:30 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Жабляно;  Земен: Пещерско Шосе

На 10.10.2017 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Земен: &Quot;Кариери и Вародобив&Quot; Ад

Община Перник  

На 09.10.2017 г. /08:30 – 11:00 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 10:30 ч.; 08:00 – 16:30 ч.; 13:30 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 – 18:00 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 18:00 ч./   На 13.10.2017 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Старо Село, Общ. Радомир

На 09.10.2017 г. /08:30 – 11:00 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 18:00 ч./   На 13.10.2017 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Горна Диканя; Гълъбник;  Долна Диканя;  Дрен; Студена, Общ. Перник; Чуковец, Общ. Радомир;

На 09.10.2017 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 кв.263

На 09.10.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 09.10.2017 г. /09:15 – 10:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Рашо Димитров, Тева, Цалева Круша

На 09.10.2017 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша

На 09.10.2017 г. /09:15 – 12:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИv -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII – 296 Kb.21, УПИ ІІ кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв.31, УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв.14, УПИ I-108, кв.1

На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 104, 105, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Рудничар

На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кладница: Вилна Зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил

Община Радомир  

На 09.10.2017 г. /08:15 – 11:00 ч./   На 13.10.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Владимир; Долна Диканя; Долни Раковец; Друган; Кондофрей; Радомир: кв.Върба; Стефаново, Общ. Радомир; Червена Могила

Община Трън  

На 10.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Джинчовци;

Милославци: УПИ V-71, кв.18; Насалевци; Реяновци

На 10.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Забел; Слишовци; Цегриловци: Пи 197

На 10.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ.Трън; Зелениград: Парцел Ііі-253, кв.40; Лешниковци; Рани Луг: П-Л Ххі-235, кв.7; Стрезимировци; Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци

На 10.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Бохова: УПИ-ХI-148; Главановци, Общ. Трън; Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, кв.40, УПИ XXXIII – 371кв 20; Лешниковци: Имот 32, кв.5; Рани Луг: П-Л Ххі-235, кв.7, УПИ Іv-280, кв.3 Мах. Пещер; Стрезимировци: 56; Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите; Туроковци

На 10.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Ярловци

На 10.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Бераинци

На 11.10.2017 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Вукан: УПИ III-130 кв.12

На 11.10.2017 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 11.10.2017 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Бусинци; Видрар; Горна Мелна: 87; Горочевци; Докьовци; Долна Мелна: Нупи 12; Дълга Лука: УПИ IV-71, кв.17; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева Река; Пенкьовци; Радово; Стайчовци; Шипковица;

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Изпратете бърза новина до zaPernik.com от тук
Advertisment

Коментари

коментара