Отмениха наказание на помощник-треньора на Миньор (Пк) Антон Велков, Димитър Алексов остава начело на клуба
Помощник-треньорът на Миньор (Перник) Антон Велков е с отменено наказание, което му бе наложено за три мача, съобщи изпълнителният директор на клуба Георги Славчев. Така Велков ще може да работи за отбора на предстоящия мач с Вихрен (Сандански), който ще се играе тази събота.
Поредното изпитание за “жълто-черните” обаче ще пропусне наказаният младежки национал Николай Дюлгеров, който получи червен картон в мача с Пирин.
От своя страна бразилецът Александре Осемер, няма да подпише договор с отбора. Според Славчев нападателят не притежава нужната класа за отбор, като Миньор (Перник), а и играе на пост на който отбора разполага с достатъчно футболисти.
Георги Славчев опроверга и слуховете за смяната на треньора Димитър Алексиев. Според него, такъв въпрос въобще не е разглеждан от ръководството на клуба.

Реклама:
Помощ:
