Перник, Община Перник, перничани, Pernik

Безплатни съвети на социално слаби, безработни и болни хора ще дават от партия ЛИДЕР в Перник

iulian-stoianov-oblasten-na-lider Безплатни съвети на социално слаби, безработни и болни хора ще дават от партия ЛИДЕР в ПерникБезплатни юридически консултации за социално слаби, хора, безработни и хора с увреждания  ще организира партия ЛИДЕР на местно ниво в Перник. Това съобщи областният координатор на партията за града Юлиян Стоянов. Във всеки един ден партия ЛИДЕР ще има поне по един човек в сградата на Червения кръст на ул. “Найчо Цанов”, където ще се дават безплатни консултации на хора, които са съкратени, останали без работа, социално слаби и т.н. По този начин се цели да бъдат решени проблемите на перничани и да се помогне за решаване на проблемите им доколкото е във възможностите на членовете на младата партия.
Предстои за бъде открит и клуб на партия ЛИДЕР в бившата сладкарница “Надежда”. Там момичета и момчета ежедневно ще приемат сигнали и жалби на граждани, като по този начин всеки ден ще бъде приемен за хората в Перник.
Един от основните принципи на партия ЛИДЕР това е икономическия патриотизъм, а хората, които влизат в партия ЛИДЕР са  адвокати, доктори, учители, работници, хора, които могат да обединят у себе си лидерски качества, а и да поведат и други хора, обяснява Стоянов. Освен това  партията участва активно в най-различни мероприятия в Перник, свързани с Деня на детето и с 24 май, съобщават от ръководството.  Активно следим какво се случва в училищата, в детските градини, даряваме компютри, телевизори и шоколади. Децата са бъдещето на нашата страна и ние се борим за тях, казва Юлиян Стоянов.
След учредителното събрание на партията, очаква се да бъде учредена и младежка организация на ЛИДЕР в Перник. Това обаче ще стане минимум след около месец, заключва областният координатор Юлиян Стоянов./АГЕНЦИЯ “ЗА ПЕРНИК”

Още статии

Има 1 коментар. »

  1. Един от основните принципи на партия ЛИДЕР това е икономическия патриотизъм- ЛИЧНИЯТ ИКОНОМИЧЕСКИ ПАТРИОТИЗЪМ.ХЕЙ СМЕШНИЦИ,АКО И ВАСИЛ БОЖКОВ СИ НАПРАВИ ПАРТИЯ ЩЕ ВИ ОТВЕЕ-КАКТО ВИ ОТВЯ ЗА ПРИСТАНИЩЕТО В ЛОМ. КОВАЧКИ КАТО УЩИПАНА НЕВЕСТА ПРЕСКАЧА,ТУ ПРИ ПЪРВАНОВ,ТУ ПРИ ДОГАН.НИЩО ЧУДНО ДА СЕ ЯВИ НА 28-МИ НА ГЕЙ ПАРАДА В СОФИЯ.
    ТОЛКО ЛИ ВИ Е СТРАХ,ЧЕ НЕМОЖЕТЕ ДА СИ НАМЕРИТЕ ДРУГА РАБОТА-ТА КОЛЕНИЧИТЕ ТАМ И СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ СТЕ ПАРТИЯ.СЕГА СЕ ПРОДАВАТЕ ЗА МИЗЕРНА ЗАПЛАТКА,А УТРЕ ДЕЦАТА ВИ ЩЕ МИЗЕРСТВАТ.Е ТОВА Е ИКОНОМИЧЕСКИ ПАТРИОТИЗЪМ.

Напишете вашето мнение

Page Rank Check